Мій відпочинок

Screen Shot 2015-09-29 at 12.41.01 PM

Мій відпочинок – це фільм про молоду жінку, яка відчуває тиск від усіх знайти хлопця та завести сім’ю. В решті решт хлопець знайдеться, але вона залітає, та він не хоче бути батьком. Після того, як він піде, вона робить аборт, щоб його вернути. В кінці фільму, вона знайде надію й прощення в Христі Ісусі після певних пригод.

Звідки у нас справжній відпочинок?

Головне питання цього фільму – “Де ми можемо знайти спокій?” Сама назва фільму є грою слів, бо Галя, головна героїна цього фільму, шукає спокій та прощення коли поїде на відпочинок, але в решті решт знайде справжній відпочинок в Христі.

Аборт тут в Україні та в Східній Європі ДУЖЕ велика проблема. Можна називати це “Абортомор”, бо, якщо брати статистики аборту США, Канади, та Великобританії разом, у нас все одно більше (за 1000 жінок). Теж, українці вже не шукають свою надію в Христі або в церкві. Це напевно останнє місце, де більшість би шукали якусь допомогу в такій ситуації.

Як ми можемо любити цих людей?

Коли ми закінчимо цей фільм, ми хочемо дати його цервам та організаціям в Україні, щоб вони змогли почати розмови про аборт. Не тільки, щоб показати людям, що аборт “неправильний” або “аморальний”, а, щоб ті церкви та організації можуть їм сказати “Ісус тебе любить, та Він хоче тебе повністю цілити”.

Як я можу допомогти?

Молитвою

Будь ласка, моліться за цей проект. Якщо ви хочете стежити за нашими новинами цього проекту, ви можете “лайкнути” та “фоловати” нашу сторінку у Фейсбуці. Натисніть тут, щоб побачити нашу сторінку.

Facebook

Фінансово

Ми віримо, що Бог дасть все необхідне для цього проекту. Тому, ми вас запрошуємо брати участь. Якщо ви хочете нас підтримувати фінансово, ви можете послати гроші на карточку ПриватБанк за цим номером:

  • Номер картки: 5168755519433987
  • Ім’я: Екатерина Снид

Команда “Impact”

Ми організуємо Команду “Impact”, щоб допомогти в зйомках. Місце мало, та бажано мати досвід кіновиробництва. Щоб говорити з нами стосовно цієї команди, будь ласка, натисніть тут.

Контакт

2% грошей (2600 із 130 000грн.).